Dekowall

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 74 66 22 797

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

e-mail: sklep@dekowall.pl

Wyszukaj zdjęcie z bazy

Wgraj plik

Wgraj plik

lub Wydrukuj własne zdjęcie

Obrazy

Obrazy drukujemy w najnowszej, ekologicznej technologii HP latex. Dzięki stosowanym materiałom są one bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Wysoka pigmentacja tuszu gwarantuje fotorealistyczną jakość wydruku, intensywne i wyraziste kolory, które będą zdobić wnętrze przez wiele lat.

Obrazy na płótnie Canvas

Obrazy drukowane na wysokiej jakości materiale o strukturze imitującej płótno malarskie.
Cechuje się on odpornością na pękanie i blaknięcie oraz dużą trwałością . Umożliwia tworzenie wydruków doskonałej jakości z precyzyjnym oddaniem żywych barw i bogactwem wyraźnych szczegółów. Płótno naciągnięte jest na drewnianą ramę – blejtram. Dzięki zadrukowanym krawędziom bocznym obraz nie wymaga dodatkowego oprawiania i jest od razu gotowy do
powieszenia na ścianie. Grubość obrazu to ok. 2-2,5cm

Obrazy dostępne są w naszym sklepie w standardowych wymiarach. W przypadku rozmiarów których nie ma na liście, wykonamy krosno na specjalne zamówienie. Możliwe jest wówczas wydłużenie czasu realizacji zamówienia o 2-3 dni robocze.

 

Cena brutto: od 40zł*

  obraz2.jpg

 

*Cena nie obejmuje opłaty licencyjnej za zdjęcie. Opłata za wykorzystane zdjęcie doliczana jest automatycznie do zamówienia.