Dekowall

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 74 66 22 797

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

e-mail: sklep@dekowall.pl

Wyszukaj zdjęcie z bazy

Wgraj plik

Wgraj plik

lub Wydrukuj własne zdjęcie

Kolorowanki ścienne

Kolorowanki drukujemy na ekologicznej w pełni bezpiecznej dla zdrowia dzieci tapecie papierowej po której swobodnie można rysować kredkami i malować farbami. Kolorowanki mogą być umieszczane na dowolnej gładkiej powierzchni – ściany, szyby, lustra, płyty meblowe.


Dostępne w naszym sklepie wzory kolorowanek znajdziecie Państwo w katalogu Kolekcje lub klikając tutaj.
Na życzenie naniesiemy dowolny tekst lub logo.

Szybki montaż i usuwanie

Powierzchnia kolorowanki jest gładka, matowa, umożliwia uzyskanie na wydruku wyraźnych szczegółów i żywych kolorów. Na materiał została naniesiona warstwa klejąca (aktywowana po nasączeniu wodą), dzięki czemu jego naklejenie jest proste nawet dla niewykwalifikowanych osób.

W praktyce wystarczy zrolować wydruk, namoczyć do na chwilę w pojemniku z wodą, następnie rozwinąć i nakleić na ścianę. Przy trudnych powierzchniach można dodatkowo nanieść niewielką warstwę kleju na ścianę. Kolorowankę równie łatwo usuwa się jak aplikuje. Wystarczy namoczyć papier na ścianie i zaczekać jak nasiąknie wodą a następnie usunąć.

  pdf Pobierz instrukcję

kolorowanki.jpg

Certyfiakty i ekologia

Kolorowanka ścienna jest produktem bezpiecznym dla zdrowia człowieka i wyprodukowany z myślą o środowisku. Spełnia wszystkie wymagania certyfikatu GREENGUARD, przyznawanego produktom odpowiednim do użytku przez dzieci oraz w szkołach.

 

Max szerokość materiału - 130cm
Jeśli wybrana szerokość fototapety jest większa od szerokości materiału fototapeta będzie składać się z kilku równych elementów.

Cena brutto: 90 zł/m²*


*Cena nie obejmuje opłaty licencyjnej za zdjęcie. Opłata za wykorzystane zdjęcie doliczana jest automatycznie do zamówienia.