Dekowall

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 74 66 22 797

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

e-mail: sklep@dekowall.pl

Wyszukaj zdjęcie z bazy

Wgraj plik

Wgraj plik

lub Wydrukuj własne zdjęcie

Fototapety

Fototapety drukujemy w najnowszej, ekologicznej technologii HP latex. Dzięki stosowanym materiałom są one bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Wysoka pigmentacja tuszu gwarantuje fotorealistyczną jakość wydruku, intensywne i wyraziste kolory, które będą zdobić wnętrze przez wiele lat.

Ekologiczne fototapety lateksowe na ścianę

Gładki, matowy, fotorealistyczny papier lateksowy o gramaturze 212g. Nie przepuszcza kleju dzięki czemu nie rozciąga się i nie rozrywa podczas aplikacji. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę zwykłymi klejami do tapet, przy użyciu standardowych narzędzi do tapetowania.
Doskonały efekt przy najniższej cenie.

lateks.jpg

Gramatura 212g/mkw
Maksymalna szerokość materiału – 136cm

Cena brutto: 70 zł/m²*

 pdf Pobierz instrukcję

 

 

Fototapety winylowe na podłożu flizelinowym idealne do kuchni

Wysokiej jakości, bardzo trwała tapeta na podkładzie flizelinowym, z delikatnym satynowym połyskiem. Najgrubszy materiał pozwalający ukryć wszelkie nierówności i pęknięcia ścian. Ponieważ wykonana jest z „oddychającego materiału” przepuszczającego parę wodną nadaje się do aplikacji  w  kuchniach i łazienkach. Można ją delikatnie myć wilgotną szmatką. Gwarantuje fotorealistyczną jakość zadruku. Szybkoschnąca, odporna na zarysowania. Fototapeta jest łatwa w montażu, gdyż klej nakładamy tylko na powierzchnię ściany. Materiał jest klasyfikowany jak nieszkodliwy wg normy DIN 52900 lub 91/155/EEG,2001/58/EC, posiada certyfikat PZH oraz atest niepalności wg normy DIN 4102-01 B1. Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych,  budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli.

winyl.jpg
struktura

Dostępna w 2 strukturach:
smooth – gładka, sand – drobny piasek
Gramatura 330 g/mkw
Maksymalna szerokość materiału – 129cm

Cena brutto: 100 zł/m²*

 pdf Pobierz instrukcję

 

 

Fototapeta HP PVC-free

Stanowi doskonałą, ekologiczną alternatywę dla tapet winylowych. Nie zawiera PVC dzięki czemu ma właściwości oddychające. Tapeta jako jedyna na rynku posiada zaaplikowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia, nawet przez niewykwalifikowane osoby. Klej aktywuje się i potem bez problemu usuwa przy pomocy wody. W ciągu 6 miesięcy można ją zdemontować i przenieść w inne miejsce, bez uszkodzenia ściany. Dzięki takim właściwościom HP PVC-free umożliwia szybką wymianę grafiki w biurach, centrach handlowych, szkołach lub mieszkaniu. Posiada ultra gładką powierzchnię i jest zmywalna wodą.

pvc_free.jpg

Gramatura 176 g/mkw
Maksymalna szerokość materiału – 136cm

Cena brutto: 90 zł/m²*

 pdf Pobierz instrukcję

 

 

Fototapeta samoprzylepna

Jedyna w swoim rodzaju folia samoprzylepna Wall Art przeznaczona do dekoracji gładkich ścian wewnątrz pomieszczeń.  Warstwę kleju zabezpiecza papier silikonowy, który usuwany jest podczas aplikacji. Zastosowany na folii specjalny łatwousuwalny klej poliakrylanowy, sprawia, że zadrukowana folia pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kreacji na ścianach w formie tapety, napisów, dekorów czy naklejek ściennych i co ważniejsze, łatwo się daje z nich usunąć. Doskonale sprawdza się również przy oklejaniu szaf, stołów, drzwi luster i innych gładkich powierzchni.

samolep.jpg

Maksymalna szerokość materiału – 136cm.

Cena brutto: 90 zł/m²*

 pdf Pobierz instrukcję

 

UWAGA!

  • Jeśli wybrana szerokość fototapety jest większa od szerokości materiału fototapeta będzie składać się z kilku równych elementów.
  • Fototapeta jest produktem wielkoformatowym, którego jakość graficzną należy oceniać z odległości kilku kroków.
  • *Cena nie obejmuje opłaty licencyjnej za zdjęcie. Opłata za wykorzystane zdjęcie doliczana jest automatycznie do zamówienia.