Dekowall

Masz pytania? Zadzwoń

tel. 74 66 22 797

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

e-mail: sklep@dekowall.pl

Wyszukaj zdjęcie z bazy

Wgraj plik

Wgraj plik

lub Wydrukuj własne zdjęcie

O firmie

Szeroko rozumianym pojęciem druku zajmujemy się od ponad 10 lat. W tym czasie stworzyliśmy firmę z bogatym zapleczem maszynowym - posiadamy maszynę offsetową wraz z pełną introligatornią, niskonakładowe maszyny cyfrowe oraz plotery do  wydruków wielkoformatowych . Za przygotowanie materiałów odpowiada zespół młodych, kreatywnych grafików, którzy radzą sobie z najbardziej nietypowymi zadaniami. Dla naszych klientów oznacza to szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

img_hp.png

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o materiały do dekoracji wnętrz takie jak  fototapety, obrazy i reprodukcje, plakaty, naklejki i okleiny meblowe. Drukujemy w rewolucyjnej w pełni ekologicznej technologii HP Latex. Druk lateksowy jest w 100% oparty na naturalnych składnikach, bezwonny i w pełni przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nasze wydruki posiadają wszystkie certyfikaty do zastosowań wewnętrznych. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane do dekoracji pokoi dziecięcych, szkół, przedszkoli, szpitali, itp.


Oddajemy w Państwa ręce szeroki wybór niemal 20 milionów posegregowanych tematycznie zdjęć oraz grafik. W naszym sklepie możecie Państwo wybrać interesujący Was motyw, samodzielnie go wykadrować, a także zmienić jego kolorystykę. Umożliwiamy również wydruki zdjęć z domowego archiwum. To doskonały sposób na odświeżenie opatrzonej ściany i mało efektownej zabudowy.

 

Nie masz pomysłu na dekorację ściany, mebla czy lodówki?

Prześlij nam zdjęcie pomieszczenia a pomożemy w wyborze wzoru i materiału.


Szukasz indywidualnych, nietypowych rozwiązań?

Skorzystaj z naszych pomysłów a zamienimy Twoją ścianę w barwny obraz albo przestrzenną dekorację.